سه شنبه 7 دی 1395  02:16 ب.ظ

لیفتراک دیزل

لیفتراک دیزل (3.5-2 تن)

لیفتراک دیزلی  های 2 الی 3.5 تن دیزل از موتور، لیفتراک دیزلی گیربکس و دیفرانسیل ساخت نیسان لیفتراک دیزلی ژاپن بهره می برند. در این لیفتراک دیزلی دستگاه ها از موتور 4 سیلندر TD27 استفاده شده که از توانایی بالایی برخوردار است. لیفتراک های دیزلی در نهایت سادگی و کارایی طراحی شده اند و سعی شده لیفتراک دیزلی تا از سیستم های پیچیده لیفتراک دیزلی الکترونیکی کمتر در آنها استفاده شود تا تعمیرات لیفتراک دیزلی و نگهداری آنها به آسانی انجام شده و هزینه های آن به حداقل ممکن برسد.

ریچتراک

لیفتراک دیزل (6-5 تن جفت چرخ)

لیفتراک های 5 و 6 تن دیزل از موتور، لیفتراک دیزلی گیربکس و دیفرانسیل ساخت نیسان ژاپن بهره می برند. در این لیفتراک دیزلی دستگاه ها از موتور 6 سیلندر TD42 استفاده شده که از توانایی بالایی برخوردار است. لیفتراک دیزلی لیفتراک های دیزلی در نهایت سادگی و کارایی طراحی شده اند و سعی شده تا از سیستم های پیچیده الکترونیکی لیفتراک دیزلی کمتر در آنها استفاده شود تا تعمیرات لیفتراک دیزلی و نگهداری آنها به آسانی انجام شده و هزینه های آن به حداقل ممکن لیفتراک دیزلی برسد.


لیفتراک دیزل (10-7 تن)

لیفتراک های 7 الی 10 تن دیزل از موتور 6 سیلندر ISUZU استفاده و از تکنولوژی ژاپنی لیفتراک دیزلی  در گیربکس و دیفرانسیل آن بهره برده شده است. لیفتراک های دیزلی در نهایت سادگی و کارایی طراحی شده اند لیفتراک دیزلی و سعی شده تا از سیستم های پیچیده الکترونیکی کمتر در آنها استفاده شود لیفتراک دیزلی تا تعمیرات و نگهداری آنها به آسانی انجام شده و هزینه های آن به حداقل ممکن لیفتراک دیزلی برسد.

لیفتراک دیزل (25-12 تن)

لیفتراک های لیفتراک دیزلی دیزل 12 الی 25 تن لیفتراک دیزلی از تکنولوژی بالایی لیفتراک دیزلی بهره می برد. در تناژ 12 الی 25 تن از مدل های مختلف CUMMINS برای موتور و از گیربکس های ZF و اکسل KESSLER ساخت آلمان لیفتراک دیزلی بهره برده و از سیستم هیدرولیک ساخت PARKER امریکا استفاده می کند.

لیفتراک دوگانه سوز

لیفتراک دوگانه سوز (3.5-2 تن)

لیفتراک های 2 الی 3.5 تن دوگانه سوز (گاز و بنزین) از موتور، لیفتراک دیزلی گیربکس و دیفرانسیل ساخت نیسان ژاپن بهره می برد. این لیفتراک ها به موتور K25 نیسان مجهز شده اند که لیفتراک دیزلی از اساس بر پایه دو سوخت گاز(LPG) و بنزین طراحی شده است. از لیفتراک های دوگانه سوز می توان با تغییرات اندک بصورت گاز و یا بنزین تک نیز استفاده لیفتراک دیزلی نمود. این دستگاه ها لیفتراک دیزلی با ایجاد آلودگی به نسبت پائین خود، برای استفاده در محیط های سر بسته لیفتراک دیزلی نیز مناسب می باشند. لیفتراک های دوگانه سوز در نهایت لیفتراک دیزلی سادگی و کارایی طراحی شده اند و سعی شده تا از سیستم لیفتراک دیزلی های پیچیده الکترونیکی کمتر در آنها استفاده شود تا تعمیرات و نگهداری آنها به آسانی انجام شده و هزینه های آن به حداقل  لیفتراک دیزلی ممکن برسد.

لیفتراک دیزلی

منبع

پارت ماشین


نظرات()   
   
آخرین پست ها

عایق بندی و تنظیم صدا ساختمان با صهبا آشیان..........پنجشنبه 9 اسفند 1397

کاسیو | گالری عباسی..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

سیم کشی برق ساختمان | ابزار سیم کشی برق ساختمان | برقکار ماهر..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

خدمات ویژه شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

ویزای کار | اخذ ویزا کار در استرالیا ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

آشنایی با نرم افزار فتوشاپ -photoshop..........سه شنبه 10 اسفند 1395

نکاتی قبل از خرید هاست..........سه شنبه 10 اسفند 1395

استراتژی مناسب برای خرید بک لینک دائمی و ایرانی حرفه ای..........سه شنبه 10 اسفند 1395

بک لینک خوب ایرانی چیست ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

شارژ حساب کاربری - اینستا ربات..........یکشنبه 1 اسفند 1395

لیپوماتیک بازوها در مرکز لیپوماتیک تهران..........یکشنبه 1 اسفند 1395

سفارش آنلاین غذا؛ کسب و کاری رو به رشد..........یکشنبه 1 اسفند 1395

خرید هاست | هاست پربازدید..........یکشنبه 1 اسفند 1395

آموزش رایگان سئو..........یکشنبه 1 اسفند 1395

نکات ایمنی - اینستا ربات..........پنجشنبه 28 بهمن 1395

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic