پنجشنبه 28 بهمن 1395  12:27 ق.ظ

4 رژیم غذایی فوری برای کاهش وزن

 اگر دچار اضافه وزن هستید و لباس های مهمانی تان به سختی  به تن تان می نشیند، این مطلب را بخوانید و با چهار رژیم غذایی فوری، سایت سفارش غذا نیمرو که می توانند شما را از شر چهار و نیم کیلو اضافه وزن خلاص کنند، آشنا شوید.

سفارش غذا آنلاین
کارشناس سلامت استفاده از این رژیم ها را  نیمرو  برای طولانی مدت به شما توصیه نمی کند، اما اگر در شرایط اورژانسی مهمانی های نزدیک هستید،  نیمرو  می توانید یکی از این راه ها را انتخاب و امتحان کنید.


رژیم کربوهیدرات

رژیم کربوهیدرات زاییده ذهن Tim Ferris است. او با این برنامه توانست در مدت ۳۰ روز ۹ کیلوگرم وزن کم کند. قوانین این رژیم غذایی ساده اند. از خوردن کربوهیدارت های سفید بپرهیزید، نوشیدنی کالری دار ننوشید. وعده های غذایی باید حاوی پروتئین های فاقد چربی،  نیمرو  حبوبات و تعدادی از سبزیجات باشند. شما می توانید از این سه دسته نیمرو مواد غذایی هرقدر که دوست دارید و بدون شمارش کالری هایشان بخورید.


رژیم پالئو

این رژیم خیلی معروف است. انتخاب غذاها با هدف تقلید سفارش آنلاین غذا آزادانه از عادات غذایی اجداد غارنشین مان صورت گرفته است. این به معنای حذف غذاهای فرآوری شده، به ویژه غلات و شکر و همینطور لبنیات است.


در عوض این رژیم روی خوردن گوشت قرمز، ماهی،  نیمرو  تخم مرغ، سفارش آنلاین غذا    سبزیجات، روغن ها، دانه های روغنی و سبزیجات غده ای متمرکز است. در این رژیم به صورت طبیعی کربوهیدرات کمتری مصرف می کنید، اما این رژیم، رژیم کربوهیدرات نیست. پس می توانید سایت سفارش غذا نیمرو میوه و سبزیجات نشاسته دار مثل سیب زمینی  نیمرو  شیرین هم میل کنید.


راهنمای کنترل کالری تغذیه دقیق

تیم تغذیه دقیق حامی راهی بدیع برای شمارش کالری مواد غذایی با استفاده از دست ها به عنوان راهنمایی برای تعیین سهم اندازه وعده هاست.

برای خانم ها، هر وعده غذایی سفارش آنلاین غذا باید شامل تغذیه سالم زندگی سالم - ی ار پروتئین و به اندازه  نیمرو  کف دستش باشد،  نیمرو  اندازه کربوهیدرات هر وعده با اندازه مشت دست برابر سفارش آنلاین غذا  است و چربی هم به اندازه شصتِ دست خواهد بود.


آقایان باید این اندازه ها را دو برابر کنند.  سفارش آنلاین غذا نظر به اینکه اندازه دست شما با اعضای دیگر بدنتان متناسب است، این اندازه ها به صورت خودکار میزان کالری مورد نیازتان را مشخص و شخصی می کنند. روزی سه تا چهار وعده غذا میل کنید و اندازه وعده هایتان را بر اساس سرعت کاهش وزن دلخواهتان تعیین کنید.


رژیم خرد خرد خوردن

رژیم کم کم غذا خوردن جان براردی فوق العاده است. سایت سفارش غذا نیمرو اگر به دنبال کم کردن ۵/۴ کیلو اضافه وزنی هستید که ماهیچه های شکمتان را پنهان کرده، این رژیم مخصوص شماست.


وزنتان را به پوند در ۱۰ ضرب کنید تا میزان کالری روزانه مورد  نیمرو  نیازتان را برآورد کنید. پروتئین از همه نوع منابع غذایی باید حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد رژیم شما را تشکیل دهد، کربوهیدرات های سبزیجات تازه حدود ۱۰ تا ۱۵ سایت سفارش غذا نیمرو درصد و چربی ۵۵ تا ۶۰ درصد. در یک روز با عنوان روز تقلب، سفارش آنلاین غذا خودتان را به تنها ۳ تا ۵/۳۳ برابر مقدار کالری معمولتان  برای هر وعده محدود کنید. براردی همچنین استفاده از مکملل هایی  نیمرو  همچون آمینواسیدها، کراتین ZMA و مولتی ویتامین را در این رژیم مفید می داند.

منبع: سفارش آنلاین غذا در تهران

 


نظرات()   
   
آخرین پست ها

عایق بندی و تنظیم صدا ساختمان با صهبا آشیان..........پنجشنبه 9 اسفند 1397

کاسیو | گالری عباسی..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

سیم کشی برق ساختمان | ابزار سیم کشی برق ساختمان | برقکار ماهر..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

خدمات ویژه شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

ویزای کار | اخذ ویزا کار در استرالیا ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

آشنایی با نرم افزار فتوشاپ -photoshop..........سه شنبه 10 اسفند 1395

نکاتی قبل از خرید هاست..........سه شنبه 10 اسفند 1395

استراتژی مناسب برای خرید بک لینک دائمی و ایرانی حرفه ای..........سه شنبه 10 اسفند 1395

بک لینک خوب ایرانی چیست ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

شارژ حساب کاربری - اینستا ربات..........یکشنبه 1 اسفند 1395

لیپوماتیک بازوها در مرکز لیپوماتیک تهران..........یکشنبه 1 اسفند 1395

سفارش آنلاین غذا؛ کسب و کاری رو به رشد..........یکشنبه 1 اسفند 1395

خرید هاست | هاست پربازدید..........یکشنبه 1 اسفند 1395

آموزش رایگان سئو..........یکشنبه 1 اسفند 1395

نکات ایمنی - اینستا ربات..........پنجشنبه 28 بهمن 1395

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic