سفارش آنلاین غذا؛ کسب و کاری رو به رشد

سفارش آنلاین غذا

مشتریان چگونه به دلیوری آنلاین غذا اعتماد می‌کنند؟

در روزهایی که خرید آنلاین بسیاری از کارها را راحت کرده است، سفارش آنلاین غذا نیمرو هر از گاهی خبر از راه اندازی یک کسب و کار آنلاین جدید به گوش می‌رسد. یکی برایتان صبحانه می‌آورد، یکی لباس‌هایی که لازمم دارید و با یک گشت و گذار آنلاین انتخاب کرده‌اید را به دست‌تان می‌رساند،  سفارش آنلاین غذا  یکی تاکسیی می‌فرستد دنبال‌تان و یکی هم غذایی که عکسش را میان سفارش غذا نیمرو تخفیف‌های آن روز دیده‌اید دم در خانه‌تان می‌آورد. سفارش آنلاین غذا حالا بیشتر شده است و این را می‌شود از گسترش شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات آنلاین غذا هم فهمید. شرکت‌هایی که واسطه‌ای شده‌اند تا مشتریان راحت‌تر و سریع‌تر غذایشان را از رستوران‌های مختلف انتخاب کنند.

سفارش آنلاین غذا

یکی از مشتریانی که بارها غذایش را آنلاین سفارش آنلاین غذا سفارش داده درباره اینکه چرا به سراغ دلیوری آنلاین می‌رود می‌گوید: «در بعضی از این سایت‌ها می‌توانی رتبه رستوران را ببینی و نظر دیگران را درباره آن بخوانی. این خیلی خوب است چون متوجه می‌شوی کدام غذاها محبوبیت بیشتری دارند یا احتمالا از آنها خوشت می‌آید. مقایسه منوهای رستوران‌ها سفارش آنلاین غذا هم امکان‌پذیر است و می‌توانی از نظر هزینه و مسافت و همه چیز مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنی.»


مشتریان بسیاری هستند که این دلایل را برای سفارش آنلاین سفارش آنلاین غذا نیمرو کافی می‌دانند و حالا دیگر منوهای کاغذی را که قابل به روز شدن نیستند کنار گذاشته‌اند. شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات هر کدام به نوعی تلاش کرده‌اند سفارش غذا نیمرو نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند. از پشتیبانی پیگیرانه تا دادن تخفیف و مزایا به مشتریان، آنها هر یک به نوعی ترفند متوسل می‌شوند تا اعتمادها را به خود جلب کنند.


گیتی عاصمی مدیر روابط عمومی چیلیوری یکی از سایت‌هایی که به تازگی خدمات سفارش غذا نیمرو غذا را شروع کرده و از ابتدای کارش با رقبای دیگری رو به رو بوده می‌گوید: «کار ما برای جلب اعتماد مردم کمی دشوار است و لازم است تدابیری برای مشکلات سفارش آنلاین غذا نیمرو احتمالی داشته باشیم. مثلا پشتیبانی یکی از وظایف مهمی است که مردم از ما انتظار دارند آن را به خوبی انجام بدهیم. ما سیستم پشتیبانی به صورت تلفنی، ای‌میلی، اس‌ام‌اسی و چت روی سایت داریم که مردم از طریق سفارش غذا نیمرو آن هم قبل از سفارش می‌توانند با ما در تماس باشند سفارش غذا نیمرو و هم بعد از سفارش. می‌توانند انتقادهایشان را خیلی راحت بیان کنند یا نظری بدهند و حتی درباره غذاها بنویسند تا مخاطبان دیگر سایت هم این نظرات را ببینند.»


او درباره اینکه مشتریان چطور باید به سفارش غذا نیمرو  سایت‌های سفارش آنلاین غذا اعتماد کنند می‌گوید: «صحت اطلاعاتی که به مردم می‌دهیم در جلب اعتمادشان بسیار موثر است. مثلا ما اول از همه یک منو نشان می‌دهیم که تصویر دارد و عکس‌ها بدون ادیت روی سایت قرار گرفته‌اند. قیمت به روز و مشخصات رستوران کنارشان ثبت شده و نظرات کاربران هم دیده می‌شود. نظراتی که ما به هیچ عنوان در آنها دست نمی‌بریم حتی به درخواست رستوران‌ها. در عین حال ما پیگیر سفارش آنلاین غذا نیمرو مشتریان خودمان هستیم. مثلا اگر مشتری‌مان بعد از 3 بار خرید یک هفته هیچ خریدی نکرده باشد با او تماس می‌گیریم و دلیلش را می‌پرسیم. این کار کمک می‌کند که خدمات بهتری داشته باشیم.»


او درباره شیوه‌های جلب نظر مشتریانی سفارش آنلاین غذا نیمرو که از سرویس‌شان ناراضی بوده‌اند می‌گوید: «اگر مشتریان از ما ناراضی باشند بسته به شدت شکایت‌شان عمل می‌کنیم. سفارش غذا نیمرو مثلا اگر رستوران، غذا را برای مشتری دیر ارسال کرده باشد، گرچه ایراد از رستوران باشد ما مسئولیت می‌پذیریم و برای مشتری غذای هدیه می‌فرستیم سفارش آنلاین غذا نیمرو یا تخفیف‌شان را شارژ می‌کنیم. در بعضی موارد وجه غذا را بازگرداندیم و به نوعی با دادن کد تخفیف نارضایتی‌ها را جبران کرده‌ایم. گرچه رستوارن‌ها ممکن است تعلل کنند اما مشتری به ما مراجعه کرده و ما مسئول راضی کردن او هستیم. سفارش غذا نیمرو این یکی از سختی‌های کار  سفارش غذا نیمرو ماست که واسطه رستوران‌ها و مردم هستیم و باید ارتباط خوبی بین آنها برقرار کنیم.»

وعده های غذایی

غذاهای مکمل متفاوتی که همراه با هم مصرف سفارش اینترنتی غذا می شوند، یک وعده غذایی را تشکیل می دهند. معمولاً افراد، وعده های غذایی را همراه با اعضای خانواده و یا دوستانشان میل می کنند که این مسئله، خود نوعی موقعیت اجتماعی محسوب می شود. وعده های غذایی کوچکی که بین وعده های اصلی غذا وجود دارد را اسنک می نامند.

 

تعداد وعده های غذایی در هر روز، مقدار آن، مواد تشکیل دهنده غذا  و این که کی و چگونه تهیه می شوند در نقاط مختلف دنیا بسیار با هم متفاوت است. این امر، به آب و هوای محل، اکولوژی، اقتصاد آن منطقه، فرهنگ، سنت ها و میزان صنعتی شدن آن محل بستگی دارد. به علاوه، غذاها در جشنواره های فرهنگی و مذهبی نقش مهمی ایفا می کنند.

در جوامع صنعتی، منشا تولید بخش عظیمی از سفارش اینترنتی غذا وعده های غذایی، جانوران می باشند.

 

به دست آوردن غذا

در گذشته غذا از راه پرورش حیوانات، صید ماهی، شکار و غذا  دیگر روش های امرار معاش به دست می آمد. هر کدام از این روش ها، در یک ناحیه خاص با اهمیت بود و اهالی آن ناحیه از آن برای تهیه غذای خود استفاده می کردند.

 

امروزه غذا  در جوامع توسعه یافته، تولید غذا عمدتاً بر پایه کشاورزی، پرورش ماهی و دامداری آن هم بر پایه صنعت می باشد؛ با این هدف که مقدار غذای تولیدی را به حداکثر رسانده و در عین حال، هزینه ها غذا  را تا حداقل کاهش دهند. این امر، تنها بر پایه ابزارهای مکانیکی همچون، تراکتور، کمباین، سفارش غذا نیمرو ماشین درو و غیره امکان پذیر است. همچنین استفاده از کودهای شیمیایی، تولید غلات را افزایش داده است.

 

آماده سازی غذا

بیشتر غذاها را قبل از مصرف باید آماده نمود. مراحل آماده سازی غذا شامل: شستن، خرد کردن، اضافه کردن مواد به آن از جمله ادویه جات می باشد. همچنین مراحل دیگری همچون مخلوط کردن، سرد یا گرم کردن، پختن و غیره هم جزو مراحل آماده سازی غذا به حساب می آید. بیشتر مراحل آماده سازی غذا در آشپزخانه صورت می گیرد.

حالا بسیاری از مردم همان‌طور که به مزون‌های آنلاین می‌روند و پشت ویترین‌های سفارش آنلاین غذا نیمرو مجازی پرسه می‌زنند، در رستوران‌های مجازی هم غذا سفارش می‌دهند  و آن را در خانه یا محل کارشان تحویل می‌گیرند. البته بعضی هم هنوز با این روال کنار نیامده‌اند و ترجیح می‌دهند سفارش غذا نیمرو پشت تلفن سفارش‌شان را به یک شخص حقیقی اعلام کنند. سفارش غذا نیمرو با این حال سرویس‌دهندگان آنلاین غذا در حال پشت سر گذاشتن چالش‌هایی هستند که در بسیاری از نقاط دیگر دنیا هم تجربه شده و پشت سر گذاشته شده است.

 منبع:  سفارش آنلاین غذا کسب و کاری رو به رشد


نظرات()   
   
آخرین پست ها

عایق بندی و تنظیم صدا ساختمان با صهبا آشیان..........پنجشنبه 9 اسفند 1397

کاسیو | گالری عباسی..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

سیم کشی برق ساختمان | ابزار سیم کشی برق ساختمان | برقکار ماهر..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

خدمات ویژه شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

ویزای کار | اخذ ویزا کار در استرالیا ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

آشنایی با نرم افزار فتوشاپ -photoshop..........سه شنبه 10 اسفند 1395

نکاتی قبل از خرید هاست..........سه شنبه 10 اسفند 1395

استراتژی مناسب برای خرید بک لینک دائمی و ایرانی حرفه ای..........سه شنبه 10 اسفند 1395

بک لینک خوب ایرانی چیست ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

شارژ حساب کاربری - اینستا ربات..........یکشنبه 1 اسفند 1395

لیپوماتیک بازوها در مرکز لیپوماتیک تهران..........یکشنبه 1 اسفند 1395

سفارش آنلاین غذا؛ کسب و کاری رو به رشد..........یکشنبه 1 اسفند 1395

خرید هاست | هاست پربازدید..........یکشنبه 1 اسفند 1395

آموزش رایگان سئو..........یکشنبه 1 اسفند 1395

نکات ایمنی - اینستا ربات..........پنجشنبه 28 بهمن 1395

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic