استراتژی مناسب برای خرید بک لینک دائمی و ایرانی  حرفه ای


خرید بک لینک دائمی و ایرانی  ,خرید بک لینک دائمی  , خرید بک لینک ایرانی

به مجموعه اقداماتی که باعث میشود تا سایتها یا وبلاگهای دیگر به یک صفحه از وبسایت شما لینک بدهند، بک لینک (تولید لینک، Link Building) گفته میشود. امروزه لینکسازی با هدف ارتباط با مخاطب هدف و شناساندن برند، محصول یا یک وبسایت به او انجام میشود. به گواهی متخصصان حوزه سئو، لینکسازی یکی از مهمترین و در عین حال پیچیده ترین فاکتورهای رتبه بندی سایتها در نتایج موتورهای جستجو به حساب میآید. ما در این مقاله تلاش کردهایم تا چند استراتژی مهم برای تولید لینک را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها به تولید لینک پرداخته و سئوی سایتتان را بهبود دهید.

تولید محتوای شگفت انگیز (مقالات مفید، اینفوگرافیکها، راهنماها و …) میتواند بطور طبیعی برای شما لینک جذب کند. خرید بک لینک دائمی   گاهی دیده میشود که بعضی از نویسنده ها محتوایی انتشار میدهند و از طریق آن بیش از ۲۰۰ لینک دریافت میکنند. اما به چه دلیل دیگران قادر نیستند چنین محتوایی تولید کنند؟ راز موفقیت محتوا نویسان حرفه ای در چیست؟ مهمترین فاکتور در نوشته های حرفه ای، ماندگاری آنها و قابل استفاده بودن آنها برای زمان طولانی است. خرید بک لینک دائمی اگر محتوای شما تاریخ مصرف بسیار کوتاهی داشته باشد نمیتوانید انتظار داشته باشید که پیوسته برای شما لینک جذب کند. به روزرسانی محتوا باید با هدف سرمایه گذاری روی محتوای مناسب و فراهم آوردن یک تجربه مثبت برای مخاطب انجام شود. بنابراین ضروری است که محتواها همراه با اطلاعات گرافیکی مناسب، چک لیستهای مفید و پاداشهای کوچک (مانند یکPDF، یک راهنمای کوتاه، دسترسی به بخشی بک لینک شاپ  جذاب و…) برای جذب لینک همراه شود.

ابتدا تصمیم بگیرید که با کدام روش بازاریابی محتوا (کتاب الکترونیک، خرید بک لینک دائمی راهنما، چک لیست، ویدئو ،…) میخواهید کار را شروع کنید. لیستی از جامعه هدف خود تهیه کنید. این لیست میتواند شامل اشخاصی باشد که محتوای مربوط به حوزه فعالیت شما منتشر میکنند. سپس با روشهایی مانند مشارکت در بحثها در وبلاگ آنها، عضویت در کانالهای اجتماعی آنها و… تلاش کنید تا ارتباط خود را با آنها نزدیکتر کنید. سپس پس از انتشار یک مطلب به افرادی که با آنها خرید بک لینک دائمی ارتباط برقرار نمودید ایمیل بزنید و از آنها بخواهید در صورت تمایل لینک شما را انتشار دهند.

هدف نهایی تولید لینک این است که شما در جامعه هدف خود به فردی (سایتی) شناخته شده تبدیل شوید. این شناخت را میتوانید توسط انتشار نقل قول هایتان در دیگر سایتها و نشریات مرتبط بدست آورید. اما چگونه میتوانید این موقعیت را بدست آورید تا دانش و هوشمندی خود خرید بک لینک دائمی  را به دیگران نشان دهید؟ بطور واضح باید از دیگر سایتها و نشریات بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

برای شروع با وبسایتهای کوچکی که در زمینه مرتبط با شما فعال هستند و با آنها ارتباط برقرار بک لینک شاپ  کردهاید، شروع کنید. وبسایت هایی را بیابید که در زمینه فعالیت شما، به طور منظم با وبلاگ نویسان دیگر مصاحبه انجام میدهند و تلاش کنید با انها ارتباط برقرار کنید. اگر در شبکه های اجتماعی فعال هستید میتوانید گروه هایی تشکیل داده و از مسئولان این سایتها دعوت کنید تا در گروههای شما عضو شوند. به خاطر داشته باشید که تامین کنندگان محتوا برای سایتها معمولا به دنبال راه کارهایی هستند  خرید بک لینک دائمی و ایرانی  تا کار خود را آسانتر کنند. بنابر این میتوانید از آنها بخواهید تا در مطالب خود نقل قولی از شما را انتشار دهند.
همان‌طور که وینتون سرف گفته بود، الگوریتم‌ها بسیار پیچیده‌تر از این صحبت‌های بدیهی بک لینک شاپ  هستند؛ اما نمی‌توان گفت که حتی با وجود پاندا و پنگوئن، بک لینک تاثیر خودش را از دست داده است. بهتر و درست‌تر این است که بگوییم تاثیر بک لینک در اعتبار وب‌سایت‌ها، دقیق‌تر و واقعی‌تر شده است و راه‌های تقلب کم‌تر. البته نمی‌توان ادعا کرد که بک لینک امروز همان‌قدر تاثیر دارد که ۵ یا ۶ سال قبل داشته است. اما این امر، ابدا به آن معنی نیست خرید بک لینک دائمی که تاثیر بک لینک ناچیز یا حتی کم است. برعکس، شخصا اعتقاد دارم که شالوده‌ی سیستم رتبه‌بندی در نتایج جستجو امروزه نیز، هم‌چنان بک لینک است، اما با الگورتیم و مکانزیزمی بسیار بسیار پیچیده‌تر از گذشته.
بک لینک
بک لینک خوب؛ بک لینک های مضر هم وجود دارند؟
بله. همه‌ی بک لینک ها مفید نیستند. فاکتورهایی که در ادامه برای تشخیص بک لینک با کیفیت آورده می‌شود، قطعا تمام المان‌هایی نیستند که گوگل برای این موضوع استفاده می‌کند، اما می‌شود گفت مهم‌ترین آن‌ها هستند. اغلب اوقات، ضعیف بودن یک یا چند تا از فاکتورهای بک لینک شاپ  زیر برای یک عدد بک لینک باعث ضربه‌ی جدی به وب‌سایت نمی‌شود؛ اما در نظر داشته باشید که حجم زیاد بک لینک بی‌کیفیت ممکن است خسارت‌های اساسی به وب‌سایت شما وارد کند. این‌که «زیاد» یعنی چقدر را تقریبا نمی‌توان پاسخ داد؛ برای همین بهتر این است که همیشه بک لینک های وب‌سایتمان را مونیتور کنیم و در مواقع نیاز، تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم. خرید بک لینک دائمی تعدادی از فاکتورهای سرنوشت‌ساز درباره‌ی بک لینک ها، به علاوه‌ی اینفوگرافیک «آناتومی یک لینک» در زیر آورده شده است.

اجزای یک لینک
تصویر از hubspot.com
تصمیم دارم برای هر کدام از موارد زیر مطلب جداگانه‌ای تهیه کنم. طبعا توضیحات مختصر بک لینک شاپ  زیر گویای تمام نکات مرتبط با هر موضوع نخواهد بود.

انکر تکست (Anchor Text): متنی که لینک روی آن قرار داده شده است و با کلیک کردنی است را انکرتکست می‌گویند. مثلا در این‌جا، عبارت بک لینک شاپ آی آر یک انکرتکست است. موضوع تاثیرات انکرتکست بر بک لینک بسیار گسترده است؛ اما کلیتا، تعداد زیادی از بک لینک های یک وب‌سایت نباید دارای یک انکرتکست مشابه باشند یا انکرتکست نباید بی‌ربط به وب‌سایت لینک دهنده باشد.

دامین اتوریتی (Domain Authority): این مقدار که عددی بین صفر تا صد است را شرکت سئوموز محاسبه و ارائه می‌کند. ۴۰ فاکتور در یک فرمول پیچیده، در محاسبه‌ی این عدد دخالت می‌کنند. فاکتورهایی مثل تعداد بک لینک ها و کیفیت آن‌ها، سن دامین و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی. هر چه این عدد به صد نزدیک‌تر باشد، ارزشمندتر است.

پیج اتوریتی (Page Authority): این مقدار هم مانند دامین اتوریتی، عددی است بک لینک شاپ  بین صفر تا صد و باز هم توسط شرکت سئوموز محاسبه و ارائه می‌شود. این مقدار نیز، با دخالت تعدادی فاکتورها، اما این بار منحصرا برای هر صفحه، جداگانه محاسبه می‌شود.

لینک‌های خروجی (External Link): قبلا گفته می‌شد که تعداد لینک‌های خروجی هر صفحه نباید بیش‌تر از ۱۰۰ باشد. اما برخلاف آن‌چه در محیط نت فارسی رواج دارد، حالا دیگر تعداد لینک‌ها اهمیت اولیه ندارد. گوگل گفته که تعداد لینک‌های خروجی نباید نامعقول باشد، اما محدودیت صدتایی دیگر بک لینک شاپ  مطرح نیست. شناسایی «نامعقول بودن» تعداد لینک‌های خروجی خودش مکانیزمی دارد که تعداد لینک‌های خروجی، لینک‌های ورودی، حجم متن و فاکتورهای موثر دیگری، در آن دخالت می‌کنند.

تعداد ایندکس: هر چه تعداد صفحات ایندکس شده‌ی سایت لینک دهنده بیش‌تر باشد، بک لینک آن سایت معتبرتر خواهد بود.

پسوند دامین: گفته می‌شود که بک لینک از سایت‌های دات‌آی‌آر، به بهبود جایگاه سایت لینک شده در نتایج برای کاربران ایرانی کمک بیش‌تری می‌کند تا بک لینک از پسوند‌های دیگر. البته شخصا این مورد را تایید نمی‌کنم چرا که منبع موثقی برای این گفته سراغ ندارم.

پیج‌رنک گوگل: هم‌چنین گفته می‌شود که تاثیر پیج‌رنک گوگل در اعتبار بک لینک ها از بین رفته است. اما این گفته را صحیح نمی‌دانم و معتقدم که بالا بودن پیج‌رنک، مستقیم و غیرمستقیم هم‌چنان در اعتبار بک لینک موثر است و هر چه پیج‌رنک گوگل وب‌سایتی بالاتر باشد، اعتبار بک لینک آن به شکل تصاعدی بالاتر خواهد بود.

لینک‌های مخفی: بک لینک‌هایی که در صفحه، مخفی شده باشند، گوگل را معمولا مجاب می‌کند که بک لینک، خریداری شده بک لینک شاپ  است و از این بابت می‌تواند ضررش بیش‌تر از سودش باشد.

ارتباط موضوعی: بک لینک از وب‌سایتی که موضوع مرتبط با وب‌سایت شما نداشته باشد، می‌تواند به اعتبار وب‌سایت صدمه بزند. اگر فکر می‌کنید که گوگل نمی‌تواند ارتباط موضوعی بین وب‌سایت‌ها را به خوبی تشخیص بدهد، اشتباه می‌کنید!

ریلیشن؛ فالو یا نوفالو بودن: بک لینک هایی که نوفالو شده باشند، هیچ‌گونه اعتباری را به سایت لینک  بک لینک شاپ  شده منتقل نمی‌کنند. در واقع لینک نوفالو هیچ تاثیری در بهبود رتبه‌ی نتایج جستجوی وب‌سایت لینک شده نخواهد داشت. بک لینک نوفالو، عبارت rel-nofollow را در خود دارد. می‌توان این موضوع را در کدهای سورس هر صفحه بررسی کرد. مثلا لینک زیر که در همین صفحه موجود است، نوفالو می‌باشد.

<a href="http://moz.com/learn/seo/domain-authority" rel="nofollow" >Domain Authority</a>
چرا نباید بک لینک بخریم؛ مساله مرگ و زندگی
خرید بک لینک از نظر گوگل تقلب و خلاف قوانین است. با وجود الگوریتم پنگوئن، راه‌های لو رفتن خریدار و فروشنده‌ی بک لینک بسیار زیادتر و دقیق‌تر شده است. حالا بگذریم از این‌که بسیاری از تقلب‌های سئو و بسیاری از بک لینک خریدن‌ها، هیچ‌گاه نتیجه نمی‌دهند؛ اما نمی‌توان گفت تمام خریداران و فروشندگان بک لینک هم به تله‌ی گوگل می‌افتند. در هر حال، شما کلاهتان را قاضی کنید! ترجیح می‌دهید آهسته، قانونی، پایدار و محکم پیشرفت کنید یا می‌خواهید تمام تلاش و ثمره‌‌ی شب‌بیداری‌هایتان را به امید پیشرفت سریع اما ناپایدار و غیرقانونی که ممکن است هر لحظه به قیمت سقوط آزاد وب‌سایتتان تمام شود، در خطر مرگ و زندگی قرار دهید؟

بله. وب‌سایت‌های زیادی هستند که با بک لینک به اصطلاح بالا آمده‌اند.  بک لینک شاپ اما هر سایتی مثل بدن هر انسانی، شرایط خاص خودش را دارد. لزوما یک قرص و یک دارو برای همه‌ی بیمارانی که مبتلا به یک بیماری هم هستند جواب نمی‌دهد. نمی‌شود گفت چون این وب‌سایت توانسته، پس برای وب‌سایت من هم قطعا کار می‌کند. فاکتورها و متغیرهای بسیاری در شناسایی وب‌سایت شما توسط الگوریتم‌های گوگل موثر هستند. از جمله‌ی دلایلی که باعث پنالتی شدن یا بن شدن وب‌سایت‌‌هایی که بک لینک می‌خرند، بک لینک شاپ می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

– بک لینک از وب‌سایت‌های اسپم

بک لینک از وب‌سایت‌های نامرتبط

– بک لینک از وب‌سایت‌هایی با تعداد لینک‌های خروجی بسیار زیاد

بک لینک از وب‌سایت‌هایی که تولید محتوا ندارند و صرفا حاوی تعدادی بک لینک هستند

– بک لینک های زیاد با یک کلمه کلیدی یکسان

– بک لینک های زیاد فقط به یک صفحه یکسان، مثل صفحه اول وب‌سایت

بک لینک مونیتورینگ؛ مراقب بک لینک ها باشید
منبع:


نظرات()   
   
آخرین پست ها

عایق بندی و تنظیم صدا ساختمان با صهبا آشیان..........پنجشنبه 9 اسفند 1397

کاسیو | گالری عباسی..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

سیم کشی برق ساختمان | ابزار سیم کشی برق ساختمان | برقکار ماهر..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

خدمات ویژه شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع..........چهارشنبه 11 اسفند 1395

ویزای کار | اخذ ویزا کار در استرالیا ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

آشنایی با نرم افزار فتوشاپ -photoshop..........سه شنبه 10 اسفند 1395

نکاتی قبل از خرید هاست..........سه شنبه 10 اسفند 1395

استراتژی مناسب برای خرید بک لینک دائمی و ایرانی حرفه ای..........سه شنبه 10 اسفند 1395

بک لینک خوب ایرانی چیست ..........سه شنبه 10 اسفند 1395

شارژ حساب کاربری - اینستا ربات..........یکشنبه 1 اسفند 1395

لیپوماتیک بازوها در مرکز لیپوماتیک تهران..........یکشنبه 1 اسفند 1395

سفارش آنلاین غذا؛ کسب و کاری رو به رشد..........یکشنبه 1 اسفند 1395

خرید هاست | هاست پربازدید..........یکشنبه 1 اسفند 1395

آموزش رایگان سئو..........یکشنبه 1 اسفند 1395

نکات ایمنی - اینستا ربات..........پنجشنبه 28 بهمن 1395

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic